Na rynku od 1999 roku!                  +48 602 366 134;   +48 604 972 097;   biuro@snieruchomosci.com.pl;  

Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
15 000 000 PLN
Powierzchnia
2 463 m2
Liczba pokoi
90

Oferta dla inwestora w Szczecinie.

Przedmiot sprzedaży stanowi budynek  kamienicy z 1892 roku w zabudowie pierzejowej. Pierwotnie budynek wykonano w planie kwadratu z wewnętrznym dziedzińcem, obecnie zaś naziemne części budynków oficynowych zostały wyburzone i pozostały frontowe skrzydła kamienicy o rzucie w kształcie litery L. 

Budynek pierwotnie pełnił funkcję mieszkalną z usługami w parterze by w czasach nowożytnych zmienić funkcję na hotelową. 

Dla zbywanej nieruchomości została wydana prawomocna decycja o warunakch zbudowy zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę polegającą na nadbudowie  dodatkowej kondygnacji, rozbudowie i przebudowie hotelu z usługami w parterze oraz garażem podziemnym. 

Planowana inwestycja przewiduje wybudowanie 90 pokoii z łazienkami na pięciu kondygnacjach naziemnych o łącznej powierzchni 2406 m2. 

Unikatowa lokalizacja (ścisłe centrum miasta), duży potencjał inwestycyjny oraz niepowtarzalna architektura obiektu to główne atuty prezentowanej nieruchomości.

Zapraszam na prezentację i szcegółowe zapoznanie sie z oferowaną nieruchomością.  

uwaga: podana cena jest kwotą netto.


Sokołowska Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sokołowska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Sokołowska Nieruchomości z siedzibą przy Kaszubska 20, 70-402 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@snieruchomosci.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu