Na rynku od 1999 roku!                  +48 602 366 134;   +48 604 972 097;   biuro@snieruchomosci.com.pl;  

Drawno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
220 000 PLN
Powierzchnia
59 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw / dwa pokoje, kuchnia, łazienka /.
Do mieszkania przynależą dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni 80 mkw, usytuowane na podwórzu, wyłączność użytkowania właścicieli mieszkania. Czynsz 170 zł. Ogrzewanie i ciepła woda z własnego pieca CO / na drewno i węgiel /
Budynek z cegły, nowa elewacja i nowy dach. Dobre i życzliwe sąsiedztwo.
Dużym atutem jest sąsiedztwo Jeziora Dubie i Drawieńskiego Parku Narodowego najbardziej malowniczego fragmentu Równiny Drawskiej i znanej w całej Polsce trasy kajakowej przebiegającej przez Drawieński Park Narodowy.
Budynek znajduje się w centrum Drawna, blisko potrzebna cała infrastruktura: sklepy dyskontowe, szkoła, przedszkole, bank, kino, biblioteka.
Drawno to miejscowość położona 25 km od Choszczna, 50 km od Stargardu i 92 km od Szczecina.
Polecam i zapraszam na prezentację.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
Zofia Sokołowska

Zofia Sokołowska

Właściciel nr.licencji 23175

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sokołowska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Sokołowska Nieruchomości z siedzibą przy Kaszubska 20, 70-402 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@snieruchomosci.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu