Na rynku od 1999 roku!                  +48 602 366 134;   +48 604 972 097;   biuro@snieruchomosci.com.pl;  

Szczecin, Klucz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
420 000 PLN
Powierzchnia
1 200 m2

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność.

Działka jest w trakcie podziału, cena w ofercie dotyczy sprzedaży 1200m2. Jeżeli będzie chęć zakupu większego lub mniejszego metrażu to cena adekwatnie do powierzchni wzrośnie bądź zmaleje.

Nieruchomość leży na pochylonym terenie, z widokiem na panoramę Szczecina i Rezerwat przyrody Kurowskie Błota i Kanały.

Działka objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Szczecin, w którym przewidziana jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wielorodzinną oraz usługi.

Ujęcie wody miejskiej jest na działce, kanalizacja miejska w drodze, z projektowanym ujęciem na działce, skrzynka ZK na działce, gaz w drodze.

W pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa, przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKP oraz sklepy. Nieruchomość oddalona ok. 20min jazdy samochodem od Centrum Szczecina i 2 km od A6.

Polecam i serdecznie zapraszam na prezentację.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Sokołowska Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sokołowska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Sokołowska Nieruchomości z siedzibą przy Kaszubska 20, 70-402 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@snieruchomosci.com.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu